MÍŠA MAUREROVÁ / Pin-Up Girl

blog-pinup

MÍŠA MAUREROVÁ se předvede jako Pin-up girl v sexy prádle Page Underwear

Míša Maurerová se poprvé rozhodla svléknout před objektivem a stalo se tak pro novou kolekci Page underwear ve stylu amerických poválečných Pin-up girls. Fotit Míšu měl tu čest fotograf David Severin.

Label Page underwear je značka luxusního spodního prádla, navrhovaného módní návrhářkou Pavlou Gerschonovou. Pavla dbá na zdraví svých zákaznic, a proto si vybírá materiály, které jsou k jejich tělu šetrné. Používá nebarvenou Bio bavlnu, až neuvěřitelně příjemnou na dotek. Všechny střihy jsou navíc dlouho testovány, aby zajišťovaly naprosté pohodlí jejich nositelkám. Žádné nepříjemné švy na citlivých místech nebo třeba kostice, zarývající se pod kůži. Nic z toho u Page underwear nenajdete.

Rozhodně i zdravé prádlo může být velice sexy! A v podání Page underwear také je. Bio bavlnu navíc zdobí důmylsně umístěná krajka s rafinovanými detaily.

Úžasné a jedinečné prádlo si oblékla herečka Míša Maurerová. Míša o sebe pečuje a dbá na své zdraví, zároveň se ráda cítí žensky a sexy a proto není divu, že je fanynkou zdravého prádla navrženého módní návrhářkou Pavlou Gerschonovou. Míša změnila image, oslňuje nyní zrzavou hřívou a její sexy postavičku by ji mohla leckterá dvacetiletá slečna závidět. Stěží věřit, že tato majitelka dokonalých křivek a plochého bříška má už dvě děti! Jednoznačně vás o tom přesvědčí svými exkluzivními fotografiemi, které vzniknou jen pro Page underwear v podání fotografa Davida Severina.

Zatím se můžete podívat na ochutnávku z backstage.

Štítky: , , , , , , ,

Trackback z vašeho webu.

Zanechte komentář

Autorka Page

kdo za tím stojí...

Avatar

Page

módní návrhářka

pavla@pagefashion.cz

tel.: +420 739 089 288

Dolnojirčanská 670/3

142 00 Praha 4

Copyright 2014 by Page - All rights reserved
powered by WordPress and
designed and crafted with Gobe

Page logo

ИТ новости