Page Underwear na Arcoloru

pu-blog

Sexy prádlo je takové prádlo, ve kterém se cítíte pohodlně a krásně, protože jen v takovém prádle působíte přitažlivým dojmem i na vaše okolí. Page Underwear je luxusní spodní prádlo, která vám dodá potřebný sexappeal.

Jestliže máte sice pěknou podprsenku, ale každou chvíli sebou šijete, protože vás někde tlačí kostice nebo vás škrábe krajková guma u vašich kalhotek, které jsou sice krásné na koukání, ale nepraktické na nošení, tak věřte, že v takovém případě se cítit neodolatelně rozhodně nebudete.

Vzpomeňme si na Deník Bridget Jones, na finální scénu, kdy za Bridget přijde Mark Darcy. Bridget se odejde upravit a jako první si převléká své pohodlné kalhotky za sexy „úplně malinkatý kalhotky“. A nezapomeňme na tak často omílanou scénu, kde Bridget raději volí bombarďáky než tanga, aby měla větší šanci Hugha Granta dostat. Máme se tedy neustále převlékat a mít jedny kalhotky pro pohodlné denní nošení a další pro radovánky s muži?

A co takhle spojit svůdné prádlo s pohodlím? Protože přesně to udělala značka Page Underwear, která své klientky obléká nejen do pohodlného, ale dokonce zdravého spodního prádla, šitého z čistě přírodních materiálů, jako je např. bio bavlna nebo bambus. Prádlo je neuvěřitelně příjemné na dotek a dokonale vám sedne, neboť jednotlivé střihy na sobě testuje samotná návrhářka Pavla Gerschonová.

Tohle prádlo rozhodně je sexy a sexy budete i vy, kdykoliv si ho obléknete. Své ví i Míša Maurerová, která nafotila pro label Page Underwear úchvátné fotky ve stylu pin-up girl.

Udělejte radost sobě i svému partnerovi a pořiďte si pár kousků od Page Underwear do vašeho prádelníku v našem Arcolor pop-up storu 12. a 13. září vždy od 14. do 23. hodiny.

Štítky: , , , , , , , , , , , ,

Trackback z vašeho webu.

Zanechte komentář

Autorka Page

kdo za tím stojí...

Avatar

Page

módní návrhářka

pavla@pagefashion.cz

tel.: +420 739 089 288

Dolnojirčanská 670/3

142 00 Praha 4

Copyright 2014 by Page - All rights reserved
powered by WordPress and
designed and crafted with Gobe

Page logo

ИТ новости